• 28paź2015

  W dniu 28 października reprezentacja naszej Komendy wystąpiła w finale XIII Mistrzostw Strażaków w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego PSP. Zawody finałowe zostały poprzedzone eliminacjami strefowymi na terenie całego województwa (6 stref).

  Nasza drużyna rywalizowała 14 października w Żyrardowie wraz z drużynami z Płocka, Pruszkowa i gospodarzami. W zawodach zajęliśmy 1 miejsce pokonując wszystkie trzy drużyny i dzięki temu awansowaliśmy do wspomnianego finału. W rozgrywkach finałowych rywalizacja odbywała się w zespołach pięcioosobowych, w dwóch grupach (po cztery drużyny), systemem 2×10 minut. Los przydzielił nam do grupy drużyny z Nowego Dworu Mazowieckiego, Mławy i Węgrowa.

  Wyniki grupowe:
  Sochaczew – Węgrów 2:1 (gole – Dariusz Rosa, Sylwester Płacheta)
  Sochaczew – Nowy Dwór Mazowiecki 0:1
  Sochaczew – Mława 4:0 bramki (gole – Sylwester Płacheta, Mariusz Rosa, Mateusz Wróblewski, Paweł Moskwa)

  W półfinale nasza drużyna rozegrała mecz ze zwycięzcą drugiej grupy – drużyną z Radomia, nieznacznie ulegając 1:2 (gol – Mariusz Rosa). W meczu o brązowy medal ulegliśmy drużynie z Nowego Dworu Mazowieckiego 0:1. Czwarte miejsce w finale wojewódzkim traktujemy jako sukces, tym bardziej, że w kilku ostatnich latach rywalizację kończyliśmy już na eliminacjach strefowych.

  Mistrzem województwa została drużyna z Warszawy, drugie miejsce zdobyła drużyna z Radomia.

  Skład drużyny:
  Rafał Felczak – bramkarz, Sylwester Płacheta, Mateusz Wróblewski, Michał Zydlewski, Kamil Duplicki, Dariusz Rosa, Paweł Moskwa, Mariusz Rosa, Jacek Flis, Krzysztof Gajda, Tomasz Stasiak – kierownik drużyny.

  Tekst: bryg.T.Stasiak, zdjęcie: Janusz Baum

  Opublikowane przez admin @ 13:20 @ 2 725 odsłon Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności".