• 29lis2012

  W dniu 29 listopada 2012r. w hali OSiR Włochy przy ulicy Gładkiej w Warszawie odbył się Turniej Finałowy X Mistrzostw Województwa Mazowieckiego w Halowej Piłce Nożnej strażaków PSP. W turnieju finałowym wystąpiły reprezentacje sześciu komend PSP z terenu woj. mazowieckiego, które wygrały wcześniejsze zawody w poszczególnych strefach. Mecze rozgrywano w systemie 2×10 minut. Drużyny liczyły po pięciu zawodników (bramkarz i czterech zawodników w polu).

  W wyniku losowania zespoły podzielone na dwie grupy:
  Grupa A: KM PSP Warszawa , KM PSP Siedlce, KP PSP Sochaczew
  Grupa B: KM PSP Płock, KP PSP Lipsko, KP PSP Piaseczno

  Naszej drużynie przyszło rywalizować z mistrzem i v-ce mistrzem z ubiegłego roku. Pierwszy mecz z drużyną z Siedlec zakończył się przegraną 2:5. Natomiast w meczu z KM PSP Warszawa (jak się później okazało, tegorocznym mistrzem) długo utrzymywał się bezbramkowy remis, lecz ostatecznie spotkanie zakończyło się nieznaczną porażką 0:1.

  Poniesione dwie porażki zaważyły, że sochaczewska drużyna mogła rywalizować tylko o piąte miejsce w turnieju. W rywalizacji o piątą lokatę spotkaliśmy się z drużyną z Piaseczna. Mecz zakończył się wygraną 4:1.

  Na szczególne wyróżnienie w naszej drużynie zasłużył bramkarz st.sekc.Rafał Felczak, który mimo debiutanckiego występu w zawodach tak wysokiej rangi sprostał zadaniu i pokazał wiele wyśmienitych interwencji, w tym obronione dwa rzuty karne.

  Końcowa klasyfikacja
  1. KM PSP Warszawa
  2. KP PSP Lipsko
  3. KM PSP Płock
  4. KM PSP Siedlce
  5. KP PSP Sochaczew
  6. KP PSP Piaseczno

  Skład drużyny: st.sekc.Rafał Felczak, st.asp.Sylwester Płacheta, asp.sztab.Dariusz Rosa, mł.ogn.Krzysztof Gajda, mł.asp.Kamil Duplicki, str.Jacek Flis, st.str.Paweł Moskwa, st.sekc.Michał Zydlewski, st.kpt.Maciej Bieńczyk.
  Kierownik drużyny: mł.bryg.Tomasz Stasiak

  Opracował: mł.bryg.Tomasz Stasiak, KP PSP Sochaczew

  Opublikowane przez admin @ 21:21 @ 3 903 odsłon Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności".