• 22paź2010

  W dniu 20.10.2010 w Płocku odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Mazowieckiego Strażaków w Halowej Piłce Nożnej. W turnieju uczestniczyło osiem najlepszych drużyn wyłonionych w eliminacjach strefowych, w których brało udział 38 drużyn. Sochaczewska drużyna wygrała eliminacje strefowe w Grodzisku Mazowieckim (w dniu 14.10.2010).

  Mistrzostwa rozgrywano w dwóch halach (w Płocku – grupa B i Łącku – grupa A). Nasza drużyna w wyniku losowania trafiła do grupy B z drużynami ze Zwolenia (v-ce mistrz z 2009), Węgrowa i Sokołowa Podlaskiego.

  Wyniki grupowe drużyny KP PSP Sochaczew:
  KP PSP Sochaczew – KP PSP Zwoleń 2:1
  KP PSP Sochaczew – KP PSP Węgrów 1:1
  KP PSP Sochaczew – KP PSP Sokołów Podlaski 2:0

  Z grupy B awansowały dwie drużyny – KP PSP Sochaczew i KP PSP Zwoleń. Z grupy A awansowały drużyny – KM PSP Warszawa i KM PSP Siedlce.

  Półfinały rozegrano w Łącku. Wyniki meczów półfinałowych:
  KM PSP Warszawa – KP PSP Zwoleń 4:0
  KP PSP Sochaczew – KM PSP Siedlce 2:1

  Finał
  KM PSP Warszawa – KP PSP Sochaczew 4:0

  Kolejność końcowa całego turnieju:
  1. KM PSP Warszawa
  2. KP PSP Sochaczew
  3. KM PSP Siedlce
  4. KP PSP Zwoleń
  5. KP PSP Mława
  6. KP PSP Węgrów
  7. KP PSP Sokołów Podlaski
  8. KM PSP Płock

  Skład drużyny sochaczewskich strażaków: Tadeusz Sejdak – bramkarz, Krzysztof Gajda, Dariusz Rosa, Sylwester Płacheta, Kamil Duplicki, Marcin Płacheta, Michał Zydlewski, Maciej Bieńczyk, Tomasz Stasiak – kierownik drużyny.

  Puchary i medale wręczał Z-ca Komendanta Wojewódzkiego PSP mł.bryg. Jan Osiej.

  Na zawodach obecni byli komendanci powiatowi drużyn występujących w mistrzostwach. Również i naszą drużynę wspierał Komendant Powiatowy KP PSP w Sochaczewie – st.bryg.Paweł Kubiak.

  Opracował:
  mł.bryg.Tomasz Stasiak

  Opublikowane przez admin @ 10:31 @ 4 362 odsłon Ta strona wykorzystuje pliki cookies w celach statystycznych. Możesz zmienić ustawienia służące do obsługi cookies w przeglądarce internetowej. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszych stron bez zmian tych ustawień, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. Więcej szczegółów w dokumencie "Polityka prywatności".